Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų vykdoma slapukų politika, įskaitant slapukų įrašymą bei jų naudojimą, būtiną tam, kad galėtumėte visapusiškai naudotis mūsų svetainės funkcijomis bei joje teikiamomis paslaugomis. Jei nesutinkate su slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus, vadovaudamiesi UAB „CREDITCO“ svetainės naudojimo taisyklių 6 dalies „Slapukų naudojimo politika“ nustatyta tvarka.
Dažniausiai užduodami klausimai
 • 2. Viešbučių ir automobilių nuomos rezervacija kortele.
  • Kortele galima atlikti viešbučių ir automobilių nuomos rezervaciją. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad viešbučių ir automobilių nuomos kompanijos gali rezervuoti didesnę sumą, nes užsakymo metu negali tiksliai numatyti Jūsų galutinės sumos. Todėl kortelėje turi būti pakankamai lėšų, kad būtų galima pasinaudoti viešbučių ir automobilių nuomos paslaugomis.

 • 8. Kada mokamos palūkanos?
  • Palūkanos mokamos kaip tai numatyta Jūsų vartojimo kredito sutartyje (pvz. sekančio mėnesio 5-15 dienomis).

 • 10. Apie vartojimo kreditą.
  • Kreditą gali gauti 18-70 metų fiziniai asmenys, nuolat gyvenantys Lietuvoje ir gaunantys pastovias ir oficialias pajamas. Kreditai suteikiami nuo 1 iki 60 mėnesių laikotarpiui.

 • 11. Skundai ir kaip su mumis susisiekti?
  • 1. Jeigu Jūs norite pateikti skundą arba susisiekti su mumis dėl mūsų teikiamų paslaugų, prašome susisiekti tel.: +370-626-68977 (taikomi standartiniai skambučių įkainiai); el. paštu info@creditco.lt; laišku adresu: Trakų g. 23, Šiauliai LT- 76290, Lietuva, dabo valandomis I-V 8:00 – 17:00

    

   2. Mūsų taikomos procedūros užtikrina greitą ir teisingą skundų nagrinėjimą. Tačiau jeigu Jūs esate nepatenkintas skundo nagrinėjimu, Jūs galite kreiptis į:

    

   2.1 Dėl skundų, susijusių su suteiktu vartojimo kreditu, prašome kreptis į Lietuvos banką  https://www.lb.lt/vartotoju_apsauga_1.

   2.2. Dėl skundų, susijusių su kortele, prašome kreiptis į Finansų kontrolieriaus tarnybą adresu South Quay Plaza, 183 Marsh Wall, London E14 9SR. Per 6 mėnesius nuo UAB „CREDITCO“ atsakymo į Jūsų užklausimą, nepriklausomai nuo Lietuvos banko įsipareigojimų.