Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų vykdoma slapukų politika, įskaitant slapukų įrašymą bei jų naudojimą, būtiną tam, kad galėtumėte visapusiškai naudotis mūsų svetainės funkcijomis bei joje teikiamomis paslaugomis. Jei nesutinkate su slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus, vadovaudamiesi UAB „CREDITCO“ svetainės naudojimo taisyklių 6 dalies „Slapukų naudojimo politika“ nustatyta tvarka.
Apie mus

UAB „Creditco“ savo veiklą pradėjo 2014 m. gegužę. Mūsų klientai, mums tarpininkaujant, gali greitai, patikimai ir konfidencialiai gauti didžiųjų kredito ir lizingo bendrovių kreditus. Padedame išsirinkti oplimaliausią ir palankiausią klientui variantą. 

UAB „Creditco“ partnerių sąraše: UAB "Lateko lizingas", UAB „Mokilizingas", UAB „Ūkio banko lizingas“, BIGBANK  AS  filialas  ir kiti.

Klientui vartojimo kredito pasiūlymai šiuo metu yra suteikiami visiškai nemokamai.

 

Mūsų vertybės:

Profesionalumas

Esame puikūs savo srities profesionalai, nuolat tobulinantys savo kompetenciją. Žinome, kad tik nuo mūsų žinių ir lankstumo priklauso kliento, mūsų Partnerių, bei mūsų pačių, veiklos darna bei sėkmė, todėl profesinės žinios ir nuolatinis jų gilinimas yra kasdienio mūsų darbo dalis.

Pagarba

Gerbiame visus savo klientus ir verslo partnerius. Pagarba ir abipusis supratimas, gilinimasis į klientų poreikius – pagrindinė sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo sąlyga.

Veržlumas

Drąsiai priimame iššūkius ir nuolat ieškome naujų, nestandartinių sprendimų. Siekiame mažų ir didelių pergalių – jomis džiaugiamės, jas vertiname, iš jų mokomės.